Begin dit jaar heeft ons koor opnames gemaakt in onze eigen oefenruimte Marcanto.
Onder aansturing van onze eigen dirigent Loek van Kersbergen en Jan Kisjes die een volledige opnamestudio op locatie had ingericht, zongen we nummers uit het gewone repertoire maar ook een aantal nummers uit het kerstrepertoire.
 
Het eindresultaat mag er zijn en daar zijn we dan ook erg trots op!  Wij willen de opnames dan ook graag delen met ons trouwe publiek en belangstellenden die misschien bij ons koor willen komen zingen of wellicht ons een keer zouden willen boeken om te komen zingen op een feest, een festival of op een andere gelegenheid. 
 
Via deze link kunt u ons YouTube-kanaal vinden en luisteren naar een selectie uit ons repertoire.
 

Youtubekanaal

 
Veel luisterplezier en vergeet u niet te abonneren voor meer leuke opnames en filmpjes die volgen!